Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
AXEL TÖRNEMAN (1880-1925), kvinna på kökssoffa, akvarell, signerad Törneman, ca 30,5x44 cm
Veck, något gulnad
816704
2020-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här