Carl Malmsten Gemla stolar 2 st

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, stolar, 2 st, 1950-tal, ek, flätad sits, brännmärkt CM samt den andra brickmärkt Gemla, rygghöjd ca 74, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

816711

2020-10-03