Christian Dior aftonväska

Christian Dior aftonväska
Christian Dior aftonväska
Christian Dior aftonväska
Christian Dior aftonväska
Christian Dior aftonväska
Christian Dior aftonväska
Christian Dior aftonväska
Christian Dior aftonväska
Christian Dior aftonväska
Christian Dior aftonväska

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTIAN DIOR, aftonväska, 1960-70-tal, ormskinn, ca 26x14x5 cm

Bruksslitage

816713

2020-09-25