Skrivbyrå sengustaviansk

Skrivbyrå sengustaviansk
Skrivbyrå sengustaviansk
Skrivbyrå sengustaviansk
Skrivbyrå sengustaviansk
Skrivbyrå sengustaviansk
Skrivbyrå sengustaviansk
Skrivbyrå sengustaviansk
Skrivbyrå sengustaviansk
Skrivbyrå sengustaviansk
Skrivbyrå sengustaviansk

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVBYRÅ, fanerad med pyramidmahogny, 1800-talets början, sengustaviansk, troligen stockholmsarbete, tre lådor, den övre med fällbar front, beslag i mässing, höjd ca 83, 111x45 cm, nyckel medföljer

Slitage, ytskador, kompletterad

816718

2020-09-26