Karotter med lock

Karotter med lock
Karotter med lock
Karotter med lock
Karotter med lock
Karotter med lock
Karotter med lock
Karotter med lock
Karotter med lock
Karotter med lock
Karotter med lock

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

STAFFORDSHIRE, 1 par karotter med lock, China stone/flintgods, en märkt, längd 29 cm, höjd 18 cm

Bruksslitage, en skål med värmeskador, ytsmuts

816721

2020-09-27