Lennart Olausson olja

Lennart Olausson olja
Lennart Olausson olja
Lennart Olausson olja
Lennart Olausson olja
Lennart Olausson olja
Lennart Olausson olja

Klubbat för:

4 600 SEK

5 000 SEK

LENNART OLAUSSON (född 1944): "Kustmotiv", signerad och daterad Lennart Olausson -85, olja på duk, ca 81x100 cm

816723

2020-09-25