Dorothea Tanning färgetsning

Dorothea Tanning färgetsning
Dorothea Tanning färgetsning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOROTHEA TANNING (1910-2012): Komposition, signerad Dorothea Tanning, 15/100, färgetsning, ca 38x48 cm

816725

2020-09-29