Ester Kjerner blomsterstilleben

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ESTER KJERNER (1873-1952): Stilleben med blommor, signerad och daterad E Kjerner 54, olja på pannå, ca 38x45 cm

Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer

816730

2020-12-06