Klubbat för:
750 SEK
1 000 SEK
OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, akvarell, signerad och betitlad "Perspective japonaise no 409 dka" bladmått ca 40x30 cm
Ej examinerad ur ram
816731
2020-09-27