Oscar Reuterswärd

Oscar Reuterswärd
Oscar Reuterswärd
Oscar Reuterswärd
Oscar Reuterswärd

Klubbat för:

750 SEK

1 000 SEK

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, akvarell, signerad och betitlad "Perspective japonaise no 409 dka" bladmått ca 40x30 cm

Ej examinerad ur ram

816731

2020-09-27