Einar Jolin färglitografier Stockholm

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Stockholmsmotiv samt stillebenmotiv,signerade samt numrerade 36/360 resp. 44/360 -Jolin, färglitografier, bildmått ca 46x55 cm resp. 55x46 cm

816735

2020-09-25