Erland Cullberg oljemålning

Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ERLAND CULLBERG (1931-2012): figurkomposition, monogramsignerad CL, olja på pannå, ca 60x49 cm

Ingår i temaauktionen Nordiska Konstnärer

816740

2020-09-30