Reseur

Reseur
Reseur
Reseur
Reseur
Reseur
Reseur

Klubbat för:

500 SEK

800 SEK

RESEUR, tidigt 1900-tal, stomme i trä, höjd ca 20 cm

Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage

816742

2020-10-01