Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
300 EUR
PENTTI KASKIPURO (1930-2010) 6 st etsningar (torrnål och akvatint) signerade, numrerade, daterade, 1 provtryck, bladstorlekar mellan 42x44-54x40 cm
oinramade, ytsmuts
816744
2020-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här