Uppsatsskål jugend

Uppsatsskål jugend
Uppsatsskål jugend
Uppsatsskål jugend
Uppsatsskål jugend
Uppsatsskål jugend
Uppsatsskål jugend

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UPPSATSSKÅL, glaserat flintgods, jugend, 1900-talets början, längd ca 35 cm, höjd 33 cm.

Nagg.

816745

2020-10-02