Klubbat för:
240 EUR
Utropspris
300 EUR
PENTTI KASKIPURO (1930-2020) 5 st etsningar (torrnål och akvatint), 4 st signerade, daterade samt numrerade, 1 st signerad samt numrerad, bladstorlek 60x53 cm, 67x54 cm
oinramade
816771
2020-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här