Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KABARÈ, Kina, 1800/1900-tal, 9 delar, porslin bemålat med emaljfärger, i träask med skuren dekor, asken ca 27x27 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
816795
2020-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här