Kabaré Kina

Kabaré Kina
Kabaré Kina
Kabaré Kina
Kabaré Kina
Kabaré Kina
Kabaré Kina
Kabaré Kina
Kabaré Kina

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

KABARÈ, Kina, 1800/1900-tal, 9 delar, porslin bemålat med emaljfärger, i träask med skuren dekor, asken ca 27x27 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

816795

2020-10-04