Klubbat för:
19 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CURT HILLFON (född 1943): tillskriven, komposition, osignerad, olja på duk, 64x45 cm
Visst slitage kring kanter och yta
816803
2020-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här