Curt Hillfon oljemålning

Curt Hillfon oljemålning
Curt Hillfon oljemålning
Curt Hillfon oljemålning
Curt Hillfon oljemålning

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CURT HILLFON (född 1943): tillskriven, komposition, osignerad, olja på duk, 64x45 cm

Visst slitage kring kanter och yta

816803

2020-10-03