Olle Baertling färglitografi Diagonalkomposition
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981): komposition, signerad, daterad Baertling 1962-1968 och numrerad 64/300, färglitografi, bladmått ca 35x18 cm
Ingår i temaauktionen Nordiska Konstnärer
Ej examinerad ur ram
816814
2020-09-30