Olle Baertling färglitografi Diagonalkomposition

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): komposition, signerad, daterad Baertling 1962-1968 och numrerad 64/300, färglitografi, bladmått ca 35x18 cm

Ingår i temaauktionen Nordiska Konstnärer

Ej examinerad ur ram

816814

2020-09-30