Samovar
Closed
2020-10-04
816816
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
SAMOVAR, tidigt 1900-tal, mässing samt detaljer i trä, höjd ca 71 cm
Möjligen ej komplett, mindre bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage