Spegel art deco

Spegel art deco
Spegel art deco
Spegel art deco
Spegel art deco
Spegel art deco
Spegel art deco
Spegel art deco
Spegel art deco
Spegel art deco
Spegel art deco

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, 1920-tal, art deco, fasettslipat spegelglas, bronserad, krön med dekor av liggande kvinna med spegel, ca 100x40 cm

Bruksslitage, spegel med skada/spricka

816821

2020-10-02