Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
IKON, Ryssland 1800-tal, Motiv med bl a Maria, tempera, olja samt förgyllniung på pannå, ca 29,5x22 cm
Torrsprickor, slitage, retuscher
816825
2020-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här