Ikon Ryssland

 Ikon Ryssland
 Ikon Ryssland
 Ikon Ryssland
 Ikon Ryssland

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKON, Ryssland 1800-tal, Motiv med bl a Maria, tempera, olja samt förgyllniung på pannå, ca 29,5x22 cm

Torrsprickor, slitage, retuscher

816825

2020-10-04