Kamelsadlar 1900-tal träskurna

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

KAMELSADEL, 2 st, 1900-tal, träskurna, sits i skinn, sitthöjd ca 32-35 cm

Slitage, märken, skador

816837

2020-10-03