Soffa rokokostil

Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, 1900-tal, rokokostil, 3-sits, lösa plymåer, textil, längd ca 200 cm, sitthöjd ca 50 cm

Bruksslitage

816841

2020-10-02