Elis Ryberg litografi

Elis Ryberg litografi
Elis Ryberg litografi
Elis Ryberg litografi
Elis Ryberg litografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELIS RYBERG (1919-1985): "Bastugatan", signerad Elis Ryberg, provtryck, färglitografi, ca 44 x 54 cm.

816844

2020-10-02