Strålkastare filmbelysning Fototon

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOTOTON, strålkastare för film och teater, lackerad metall, 1930/40-tal, originallampa, total höjd ca 48 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, kabel behöver bytas, bruksslitage, färgbortfall

816852

2020-10-02