Bordsfotogenlampa

Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSFOTOGENLAMPA, 1800/1900-tal, zink, patinerad plåt samt mässing, kupa i klarglas, höjd ca 77

Glasröret sakans, bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

816853

2020-10-04