Bordsfotogenlampa

Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSFOTOGENLAMPA, 1800/1900-tal, mässingsplåt, sockel i svärtat trä, kupa i klargalas med dekor, höjd ca 55 cm

OMfattande slitage på sockeln, nagg på glasröret, bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

816856

2020-10-04