Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BENGT ARNE BOLIN 1933-1996, Stadsbild, signerad akvarell på kartong, ca 48x49 cm
Zustandsbeschreibung
Bukig kartong
816860
2020-10-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner