Bengt Arne Bolin akvarell

Bengt Arne Bolin akvarell
Bengt Arne Bolin akvarell
Bengt Arne Bolin akvarell
Bengt Arne Bolin akvarell
Bengt Arne Bolin akvarell
Bengt Arne Bolin akvarell

Klubbat för:

700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BENGT ARNE BOLIN 1933-1996, Stadsbild, signerad akvarell på kartong, ca 48x49 cm

Zustandsbeschreibung

Bukig kartong

816860

2020-10-01