Bokskåp Nyrenässans

Bokskåp Nyrenässans
Bokskåp Nyrenässans
Bokskåp Nyrenässans
Bokskåp Nyrenässans
Bokskåp Nyrenässans
Bokskåp Nyrenässans
Bokskåp Nyrenässans
Bokskåp Nyrenässans
Bokskåp Nyrenässans
Bokskåp Nyrenässans
Bokskåp Nyrenässans
Bokskåp Nyrenässans

Klubbat för:

3 800 SEK

4 000 SEK

BOKSKÅP, fanerat i valnöt, 1800-talets slut, nyrenässans, fasade hörn, höjd ca 217, 99x46 cm

Slitage, smärre ytskador

816866

2020-09-26