Kurt Carendi oljemålning

Kurt Carendi oljemålning
Kurt Carendi oljemålning
Kurt Carendi oljemålning
Kurt Carendi oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KURT CARENDI (1905-1971): Motiv med barn, signerad, olja på pannå, ca 39x31 cm

816869

2020-10-04