Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
BOTANISK plansch, 1900-talets första hälft, Herausgeben Fr Englöender und J Eichler..., Frans Svanström & Co, litografiskt tryck, ca 77x57 cm
Fläckar och gulnader
816872
2020-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här