Botanisk plansch

Botanisk plansch
Botanisk plansch

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

BOTANISK plansch, 1900-talets första hälft, Herausgeben Fr Englöender und J Eichler..., Frans Svanström & Co, litografiskt tryck, ca 77x57 cm

Fläckar och gulnader

816872

2020-10-04