Jaroslaw Markiewicz oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAROSLAW MARKIEWICZ (Belarus 1942-2010): Flamman, signerad och daterad a tergo 1982, olja på pannå, ca 47x47 cm

PROVENIENS: Galleri Salek, Stora Nygatan, Stockholm

816874

2020-09-25