Golvlampa
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVLAMPA, Art Deco,1920/30-tal, höj och sänkbar, fanér i bl a björk. mässingsstång, senare skärm i textilt material, högsta höjd ca 173 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, kompletterad, funktionen garanteras ej
816880
2020-10-04