Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPA, Art Deco,1920/30-tal, höj och sänkbar, fanér i bl a björk. mässingsstång, senare skärm i textilt material, högsta höjd ca 173 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, kompletterad, funktionen garanteras ej

816880

2020-10-04