Klubbat för:
1 700 EUR
Utropspris
800 EUR
ALVAR AALTO, vas, "Aalto-blomman", del 3, grönt glas blåst i träform, Karhula /Iittala, 1930-/40-tal, höjd 12,5 cm, bredd 23 cm
Kantskadad, slitage i bottnet
816891
2020-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här