Ragnar Persson oljemålning

Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RAGNAR PERSSON (1905-1993): "Parisgata", monogramsignerad RP samt signerad på baksidan, olja på pannå, ca 38x26,5 cm

816893

2020-09-25