Soffbord
2020-10-03
816915
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets mitt, teak, höjd ca 62, 120x85 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken