MADELEINE PYK

MADELEINE PYK
MADELEINE PYK

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): (2), figurkompositioner, signerade, samt numrerade H.C 5/20 respektive 11/20, färglitografi, mått ca 18x25 cm

Ej examinerade ur ramar

816922

2020-10-03