Liselott Roresdotter oljemålning

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LISELOTT TORESDOTTER (född 1954), "Badväder", signerad och daterad Liselottt 07, olja på duk, ca 130x98 cm

816926

2020-09-26