Snurrstolar

Snurrstolar
Snurrstolar
Snurrstolar
Snurrstolar
Snurrstolar
Snurrstolar

Klubbat för:

900 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SNURRSTOLAR, 4 st, Edsbyverken, 1900-talets tredje kvartal, svartlackerade, spjälade ryggar, sittshöjd 44 cm.

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, senare lackering.

816928

2020-10-03