Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SNURRSTOLAR, 4 st, Edsbyverken, 1900-talets tredje kvartal, svartlackerade, spjälade ryggar, sittshöjd 44 cm.
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, senare lackering.
816928
2020-10-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner