Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
OLLE ANDERSSON, vägglampa, Boréns, vitlackerad metall med röd respektive gröntonade reflektorer, märkt med etikett, bredd 43 cm, höjd 44 cm.
Slitage, repor, ej funktionstestad.
816929
2020-10-03