Olle Andersson vägglampa

Olle Andersson vägglampa
Olle Andersson vägglampa
Olle Andersson vägglampa
Olle Andersson vägglampa
Olle Andersson vägglampa
Olle Andersson vägglampa

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

OLLE ANDERSSON, vägglampa, Boréns, vitlackerad metall med röd respektive gröntonade reflektorer, märkt med etikett, bredd 43 cm, höjd 44 cm.

Slitage, repor, ej funktionstestad.

816929

2020-10-03