Cartier Panthére damarmbandsur
Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
CARTIER, damur, Panthére, guld/stål, 1980/90-tal, quartz, mineralglas, originallänk, boettnr. 166921, 082609, originallänk, 21,5x30 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, länk med slitage, glas med smärre repor
816931
2020-09-27