Cartier Panthére damarmbandsur

Klubbat för:

20 000 SEK

Schätzwert

10 000 SEK

Beschreibung

CARTIER, damur, Panthére, guld/stål, 1980/90-tal, quartz, mineralglas, originallänk, boettnr. 166921, 082609, originallänk, 21,5x30 mm

Zustandsbeschreibung

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, länk med slitage, glas med smärre repor

816931

2020-09-27