Soffbord krom Danmark

Soffbord krom Danmark
Soffbord krom Danmark
Soffbord krom Danmark
Soffbord krom Danmark
Soffbord krom Danmark
Soffbord krom Danmark

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, Danmark, 1900-talets slut, fanerat med valnöt, benställning i krom, etikettmärkt Made in Denmark, höjd ca 42, 90x90 cm

Fanersläpp, ursprungligen med underhylla

816951

2020-09-26