Oolog the cat

Oolog the cat
Oolog the cat
Oolog the cat
Oolog the cat
Oolog the cat
Oolog the cat
Oolog the cat
Oolog the cat
Oolog the cat
Oolog the cat

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OOLOO THE CAT, på motorcykel, 1930-tal, Tyskland, litograferad plåt i ett flertal färger, ett parasoll ska snurra under färd, urverksdriven, längd ca 21, höjd 21 cm

Defekt urverk, lackskador

816953

2020-09-26