Oolog the cat
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OOLOO THE CAT, på motorcykel, 1930-tal, Tyskland, litograferad plåt i ett flertal färger, ett parasoll ska snurra under färd, urverksdriven, längd ca 21, höjd 21 cm
Defekt urverk, lackskador
816953
2020-09-26